Roztočte a Vyhrajte!
Pridajte sa k nám teraz a roztočte koleso BITfortune
Hero

Krypto. Jednoducho.

Nakúpte viac ako 200 kryptomien.

a dôveryhodná kryptoburza
Zákaznícka podpora
Videohovor, telefón a email. 24/7 vo viac než 15 jazykoch.
99% finančných prostriedkov
zostáva v cold storage, aby bol váš majetok v bezpečí.
Minútová
registrácia pre jednoduchý štart
BTMT BTMT

Tu prichádzajú takmer nulové poplatky za obchodovanie s BTMT!

BTMT odomkol svoj plný potenciál rastu, keďže je teraz oficiálne kótovaný ako samostatná kryptomena na našej burze na nákup a obchodovanie.

Začať je naozaj JEDNODUCHÉ

Nákup a predaj kryptomien nebol nikdy jednoduchší. Ponúkame vám nástroje na diverzifikáciu prostredníctvom intuitívneho, rýchleho a bezpečného obchodovania s viac ako 100 kryptomenami. Cítite sa preťažení? Podporíme vás ako nikto iný. Naša linka je k dispozícii doslova nonstop v jazyku podľa vášho výberu.

1. Verifikujte sa

Overte svoju totožnosť, pre zabezpečenie vášho účtu a dodržujte zákaznícke (KYC) pravidlá a predpisy.

2. Nahrajte peniaze na účet

Pridajte peniaze na účet platobnou metódou podľa vášho výberu a pripravte sa na obchodovanie.

3. Začnite obchodovať s krypto

Áno, je to skutočne také jednoduché - všetko je pripravené. Vyberte si zo širokej škály možností obchodovania a investovania.

Prečo obchodovať s nami

Zabezpečenie na inštitucionálnej úrovni
Viac než 99 % aktív uložených v cold wallet, Whitelisting, potvrdzovanie transakcií a šifrovanie osobných údajov, aby boli vaše aktíva v bezpečí.
Spotové obchodovanie
Obchodujte na jednom z najvšestrannejších spotových trhov. Vychutnajte si vylepšený zážitok z obchodovania vďaka knihe príkazov All-in-One pre hlbšiu likviditu, nižšie spready a širšiu škálu párov.
Jedinečné možnosti futures
BITmarkets Aktualizované futures prinášajú revolúciu v obchodovaní s bitcoinovými futures, ktoré umožňujú maržu a vyrovnanie viacerých aktív. Otvorte si neprekonateľné možnosti so svojím portfóliom.
Viac než 100 kryptomien
Vyberte si z viac než 100 podporovaných kryptomien. Bitcoin, Ethereum, ChainLink, Dogecoin, Cardano, SHIBA INU a zároveň sme vždy v čele uvedenia nových coinov na trh.
Podpora 24/7
Keď hovoríme, že rozprávame jazykom krypto, myslíme to vážne. Naša linka podpory funguje nonstop vo viac než 20 jazykoch, takže si môžete byť istí, že sa o svojich zákazníkov vždy postaráme.
Bleskurýchle transakcie
Zabudnite na to, že by ste premeškali ten správny okamih pre svoju transakciu. Spracúvame viac než 1 milión požiadaviek za sekundu, takže váš obchod spracujeme presne v okamihu, keď sa preň rozhodnete.

Nováčik medzi kryptomenami?

Poznanie je moc. Poskytujeme vám nástroje na získanie ďalších znalostí o kryptomenách a obchodovanie ako skutočný profesionál.

Pozrite si najnovší obsah od ľudí z BITmarkets

Zobraziť všetko
Pridajte sa k nám

Skúste pozvať svojich priateľov a zarábaťte spolu

10 % z obchodných poplatkov vašich priateľov a 5 % zo zisku vašich priateľov.